Розрахунок ваги сталі

Демонтаж металоконструкцій

img

Демонтаж металоконструкцій – процес зносу будівель та споруд, що вимагає залучення спеціальної техніки та кваліфікованих виконавців з допуском до відповідних видів робіт. Металоконструкції, що знаходяться на значній висоті, можуть демонтувати лише промислові спеціалісти. Розбирання будівель супроводжується цілим переліком інструкцій. Дотримання умов технології – запорука оперативного та безпечного демонтажу брухту без ризику для людини.

Послуги з демонтажу

Демонтаж конструкцій з металу – процес, що передбачає два види робіт: покрокове перетворення об’єктів у складові та їх винищення. В результаті першого виду робіт є можливість запустити в експлуатацію вироби, що користуються попитом при повторному застосуванні. При зламі, який здійснюється в короткий інтервал часу, отримані матеріали можуть бути призначені тільки для відправлення в пункти здачі металобрухту. Щоб вивезти та утилізувати елементи демонтованих конструкцій, необхідно замовити цей вид послуги у спеціалізованій компанії.

До того, як приступити до виконання робіт з різання металобрухту, складають їх поетапний план з урахуванням майбутньої підготовки у вигляді створення захисного пристосування по периметру об’єкта, що демонтується, а також з очищенням території від залишків частин металопрокату та відходів. Бажано вибирати оптимальний вид робіт з демонтажу брухту на базі економічної вигоди робіт, що здійснюються. Нерідко поступове різання металобрухту та його транспортування до місця призначення з території об’єкта стає більш вигідним рішенням порівняно зі зломом.

Складові елементи можуть бути реалізовані за вартістю відходів, що прибувають на переплавку, виробів у вигляді трубопрокату, швелерів, балок, арматури та іншої сировини, яку можна використовувати повторно у будівництві за збереження високого попиту на ці деталі. Реалізація частин, що утворилися, та їх вивіз у будь-якому випадку дозволить заощадити на витратах з підготовки металопрокату до переплавлення.

Вартість демонтажу

Як спеціалізована техніка для роботи з демонтажу металоконструкцій підходять вантажівки, автовежі, бульдозери, вантажні машини, трактори, екскаватори та багато іншого. Монтажна команда, крім того, потребує професійних інструментів, наприклад, шліфувального обладнання для плазмової обробки.

Фінішний прайс на демонтаж металоконструкцій залежить від наступних факторів:

  • вид конструкції;
  • тип об’єкта та використовуваного матеріалу;
  • ступінь складності будівництва;
  • вага металевої конструкції;
  • обсяг демонтажної труби та терміни виконання.

Виходячи з цього, загальна вартість аналізу металоконструкцій не може бути озвучена без ознайомлення з об’єктом: вона розраховується в індивідуальному порядку. Наприклад, немає необхідності в різанні на металобрухт, якщо конструкції в цілому стані вирушать на переробку. Демонтаж з подальшим використанням конструкцій суттєво відрізняється від операцій зі винищення брухту.

Можливості компанії

Компанія з ліквідації брухту має в розпорядженні:

  • достатня кількість спецтехніки (вантажівки, автобуси) для прийому матеріалів відповідно до розмірів партій;
  • штат навчених вантажників та водіїв;
  • комплект власного інструменту для обробки металу, починаючи з «болгарок» і завершуючи апаратами газового різання металобрухту.

Компанія готова вивезти металобрухт партіями по 200 кг у кожній за харківськими адресами, починаючи з роботи з 8 ранку та завершуючи вечірнім годинником. Запит на демонтаж можна надіслати через сайт цілодобово. Фахівці відвідають об’єкт, проведуть попередній аналіз робіт, а також озвучать вартість металобрухту, беручи до уваги всі передбачувані витрати.

Плюси співпраці

У ситуації, коли накопичився брухт кольорових металів і потрібне звільнення та очищення території від відходів, доручіть розбір конструкцій професіоналам. Компанія виконає демонтаж металоконструкцій у Харкові та забезпечить подальше їх видалення з локації об’єкту. У розпорядженні компанії є власний автопарк важкої техніки та група підготовлених спеціалістів. У сукупності таких умов компанія здатна в стислі терміни розібрати та вивезти великі партії металу незалежно від обсягів.