Розрахунок ваги сталі

Як здати старий акумулятор на лом

26.05.2020

Кожен власник автомобіля в результаті стикається з необхідністю утилізувати відпрацьований акумулятор, але викидати його на загальне звалище категорично заборонено. Акумулятори, які вийшли з ладу переробляються, оскільки в їх конструкції використовуються сірчана кислота і свинець. Ці компоненти дуже токсичні для людини і навколишнього середовища.

Свинець є найціннішим матеріалом в АКБ, а у вигляді злитків придбати його досить дорого. Саме тому існують пункти прийому металобрухту і відпрацьованих акумуляторів, що надають можливість не тільки не завдати шкоди природі, але і трохи підзаробити.

Як здати на брухт акумулятор

Акумулятори в складі мають електроди (плоскі свинцеві решітки) і розділові пористі пластини (перегородки, не взаємодіють з кислотою). Великі виробники АКБ скуповують оптом пристрої у посередників для виробництва нових акумуляторів, оскільки це здешевлює процес. Здати акумулятор зазвичай можна за фіксовану плату або за знижку на новий. Перед здачею не потрібно зливати електроліт, оскільки це може завдати шкоди навколишньому середовищу. Фахівцеві пункту прийому самостійно проведуть процедуру.

Що відбувається з пристроєм, якщо здати старий акумулятор (Харків та інші міста України) в пункт прийому:

  • електроліт зливається в спеціальні ємності, після чого нейтралізується за допомогою хімічних препаратів;
  • корпус автомобільної акумуляторної батареї розбивається, і його складові проходять сортування;
  • пластик і свинець відправляється на вторинну переробку;
  • небезпечні відходи спалюються і поміщаються в спеціальні сховища.

Пункти прийому АКБ надають безпечні умови виконання перерахованих вище дій, гарантуючи знищення апаратів без порушення екологічних і санітарних норм. Скупка акумуляторів здійснюється за показником ємності, а інші технічні параметри не враховуються. Головне, щоб внутрішні пластини були цілими, що можливо навіть при легкому пошкодженні корпусу.

Як знайти вигідний прийом металобрухту – Харків

ТОВ “Укрметвторпласт” спеціалізується на демонтажі металевих конструкцій будь-якої складності, переробці металобрухту, зберіганні вторинного металу, а також пропонує вивезення металобрухту (Харків) з об’єктів. Також доступна здача відпрацьованих акумуляторів. Компанія має власну логістичну службу і проводить навантаження/розвантаження. Зв’язатися з фахівцями “Укрметвторпласт” можна в телефонному режимі: +380506490953, +380967161351, +380577816753. Клієнтам надаються вигідні умови співпраці з конкурентоспроможними цінами.

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →