Розрахунок ваги сталі

Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?

01.06.2021

Що приймають в металобрухт

Одним з основних джерел матеріалу для виробництва металовиробів є саме вторинна його переробка. За статистикою близько 50% всього металу – саме вторинка. Тобто, завдяки пунктам прийому металобрухту і послуг з вивезення брухту, суспільство істотно заощаджує на видобутку руди з природних джерел. 

Це дуже актуально і в умовах постійного зростання цін на руду на світових біржах, де встановлюються ціни на метал. Тому здаючи різні види брухту, ми не тільки можемо отримати дохід, а й допомогти екологічної безпеки. Але що ж саме можна здавати на металобрухт і яка якість металу буде приймати пункт прийому?

Види металобрухту

Перш за все, варто сказати, що сплави металів діляться на кольорові і чорні. Чорні – це залізо, сталь, чавун та інші сплави на їх підставі. Цветмет – в основному здають латунь, алюміній, бронзу і мідь. Ці сплави найбільш популярними серед приймальників, оскільки вони мають хороші технічні характеристики і легко, в основному, піддаються плавлення, куванні або ж, наприклад, зносостійкі. Як правило, прийом брухту в великих підприємствах відбувається і того, і того виду.

Що можна здати на металобрухт?

Зазвичай у кожного пункту прийому металобрухту є певні умови щодо того, що вони можуть чи ні приймати. Але, як правило, всі підприємства приймають такі побутові вироби з металу, як:

  • старі авто або їх деталі;
  • мотоцикли;
  • сільгосптехніка;
  • різноманітні інструменти;
  • кухонне начиння;
  • побутова техніка (наприклад, холодильник);
  • радіатори і т.д.

Тобто, якщо у вас є, наприклад, старий холодильник, ви можете здати його на металобрухт. Або стоїть в гаражі б / у авто – на металобрухт ви здасте його по досить вигідною для вас ціною.

Якої якості лом металу не приймають?

Існує ряд певних критеріїв, за якими приймальники визначають якість металу. Перш за все, це стосується іржі. Згідно з визначеннями, вона може бути двох видів: наліт і поржавіли місця. І якщо наліт або легкий наліт може прийматися в певних випадках, то лом з поржавіли місцями – немає. Все тому, що такі місця – це цілий шар корозії, яка навіть обсипається при простукуванні молотком, що говорить про досить поганому стані металу. В цілому, за загальним правилом, чим гірше якість металу – тим нижче його ціна.

Що стосується кольорового металу, не приймаються сильно забруднені, неочищені від фарби або пластика метали. Це загальне правило. Але знову-таки на певних пунктах прийому можуть бути винятки.

Який металобрухт заборонений до здачі?

Серед різних видів металобрухту існує і та категорія, за здачу якої передбачена кримінальна відповідальність. Це стосується власності комунальних підприємств, зброї, боєприпаси, майно, що належить іншій людині, огорожі, могильні таблички і т.д.

Де беруть металобрухт?

У Харкові ви можете здати брухт різних видів металів в компанії УкрМетВторПласт. У нас найвигідніші пропозиції для своїх клієнтів за цінами. Ви також можете розраховувати на вигідні акції при великих партіях металу. Зокрема, вивезення металобрухту від 5 тонн ми здійснюємо абсолютно безкоштовно. Крім того, ми приймаємо різні види брухту і завжди швидко виїжджаємо на вивезення. Якщо залишилися питання – телефонуйте! З радістю відповімо на них.

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →