Розрахунок ваги сталі

Коли вигідніше здавати металобрухт

27.07.2020

Металобрухт має цінність, що спонукає людей збирати його для продажу на переробку. Якщо ви займаєтеся збором металобрухту або недавно відкрили компанію з виробництва виробів, що містять металеві деталі, у вас обов’язково залишатиметься металеве сміття, яке можна перетворити в серйозні гроші.

Замість того, щоб викидати брухт як відходи, ви можете заробити трохи грошей, захищаючи при цьому навколишнє середовище від забруднення.

Корисно знати, які метали є найбільш цінними, коли мова йде про переробку брухту. Кольорові метали, такі як алюміній, мідь та латунь, як правило, коштують більше, ніж чорні (ті, що містять залізо).

Що потрібно знати про прийом металобрухту

Коли металеві вироби, які ми використовуємо в нашому повсякденному житті, більше не є корисними, вони або викидаються, або переробляються для використання в інших продуктах або проектах. Оскільки метал-це ресурс, який можна переробляти знову і знову без втрати якості, перероблені матеріали так само корисні для виробників і будівельників, як і свіжоприготовані і ковані метали. Завдяки унікальній характеристиці цього елемента збір металобрухту для отримання прибутку є звичайним, а іноді і прибутковою справою.

Процес переробки металу складається з наступних етапів:

  • Збору. Це перший і найважливіший крок у переробці металу. Склади металобрухту використовуються в якості центрів збору металів.
  • Сортування. Як тільки метали зібрані, наступним важливим кроком є сортування. Вона включає відділення того, що може бути перероблено, від того, що не підлягає вторинній переробці.
  • Обробка. Після сортування проводиться стиснення металу. Всі перероблені матеріали стискаються і стискаються за допомогою машин, щоб вони не займали так багато місця в конвеєрах.
  • Подрібнення. Після дроблення і руйнування металу починається процес подрібнення на крихітні шматочки або листи для подальшої обробки.
  • Плавлення і очищення. Плавка металобрухту відбувається у величезній печі. Кожен вид металу поміщається в піч, яка спеціально розроблена для плавлення саме його на основі специфічних властивостей.
  • Очищення. Вона проводиться для того, щоб кінцевий продукт не містив домішок і мав високу якість.
  • Затвердіння металу. Після того, як розплавлений метал очищений від домішок, він переноситься конвеєрною стрічкою в охолоджуючу камеру, де охолоджується і твердне.
  • Однією з основних переваг утилізації є те, що вона допомагає прибрати невикористовувані предмети зі звалищ і зменшує потребу у видобутку і переробці нових металів, що зберігає ресурси.

Куди вигідно здати металобрухт в Харкові

Здати металобрухт (Харків) можна в компанію УКРМЕТВТОРПЛАСТ. На офіційному сайті представлений актуальний прайс, де клієнти можуть дізнатися ціни на металобрухт в Харкові. Уточнити додаткову інформацію пропонується за контактним номером: +380506490953.

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →