Розрахунок ваги сталі

Кольоровий металобрухт

img

Кольоровий метал був затребуваним у всі часи. Його актуальність обумовлена використанням у різних галузях промисловості. Саме кольоровий металобрухт здатний повною мірою задовольнити всі потреби на виробництві, зменшити кількість споживання природних ресурсів, які не мають властивості відновлюватись у природі.

Цвітмет – що це?

Під кольором мають на увазі прості метали, які мають характерний блиск. Найбільш поширеною є мідь. До пункту прийому кольорових металів у Харкові можна здати сам метал, брухт чи сплави. До особливостей відносять відсутність корозії на поверхні, високий показник антифрикційності. Метал має підвищений електричний та механічний опір.

Класифікація кольорового металобрухту

Щоб звернутися до найближчого прийому кольорового металу, необхідно ознайомитись із класифікацією. Можна виділити ряд основних ознак:

 • За різновидами. Є брухт із чистої міді або мідного сплаву, алюмінієві, магнієві, титанові, свинцеві та інші види виробів.
 • За своїми фізичними властивостями. Метал буває важким, легким, благородним, рідкісним та тугоплавким.
 • За якістю. Тут метал ділиться за сортами. Саме від цього показника залежить ціна кольорового металу.

Цветмет включає у собі безліч виробів. Усі вони оцінюються при скуповуванні в індивідуальному порядку.

Кольоровий металобрухт: види та особливості

Потрібно пам’ятати, що ціни на кольоровий метал також формуються в залежності від виду. Можна виділити такі різновиди:

 • Несортований. Сюди відносять електричні кабелі з мідними або алюмінієвими жилами, трубки для облаштування трубопроводів, кільця, інші предмети, які найчастіше використовують у побутових умовах, промислових підприємствах, складах.
 • Чистий метал. Його товщина не менше 0,5 мм. До особливостей відносять відсутність засорів та будь-яких забруднень на поверхні.
 • Електричні кабелі, якщо їх перетин перевищує позначку 1,5 мм.
 • Стружка. Вона буває сипуча або із завитками. Щоб здати кабель у пункт прийому кольорового металу, необхідно попередньо очистити від різних забруднень.

Ціна на брухт кольорових металів в Україні

Щоб дізнатися вартість кольорового металу, необхідно спочатку визначитися з його типом та складом. Ці показники потрібно визначати у відсотковому співвідношенні один до одного. Найбільш дорогі метали – це мідь та латунь, тому вони оцінюються максимально високо. Найдешевші вироби – з нікелю. На остаточну вартість також впливає обсяг металу, домішки у складі.

Де здати брухт кольорових металів

Наша компанія протягом тривалого часу займається скуповуванням кольорових металів у Харкові за вигідною вартістю. Для оцінювання виробів у нас використовується професійний аналізатор металу та сплавів. Він дозволяє максимально точно визначити хімічний склад брухту. Для зважування є ваги. Щоб дізнатись попередню вартість, необхідно залишити заявку на сайті або самостійно зателефонувати менеджеру.

Переваги співпраці з нашою компанією Можна виділити кілька основних переваг співпраці з нашою компанією, яка займається скуповуванням кольорових металів:

 • найвигідніші ціни на ринку та серед конкурентів;
 • виконання швидкого розрахунку;
 • можна замовити послуги транспортування та демонтажу виробів;
 • для постійних клієнтів діють особливі умови.

На нашому сайті заявки приймаються цілодобово. Вже багато клієнтів змогли оцінити переваги співпраці, а також чесну оцінку ваги.