Розрахунок ваги сталі

Купівля кабелю

img

Кабелі і проводи, що відпрацювали свій термін, – не сміття, а матеріальний ресурс, який має свою ціну. Причому це ресурс із найвищою ліквідністю, здати кабель можна у будь-який час та у будь-яких кількостях. Будь-які види ізоляції не мають жодної цінності, вартість має лише метал. У різних проводах та кабелях містяться різні метали.

  • Телефонні дроти, як правило, виключно з міді.
  • Антенні кабелі мають мідний сердечник і обплетення з міді, що екранує.
  • Електричні дроти та кабелі мають безліч різних виконань – від багатожильних мідних до алюмінієвих з сталевим сердечником, що несе. Зустрічаються також дроти зі сплавів, мідні дроти, які на вигляд нагадують мідь, але виконані з чорних металів.

Особливості скуповування кабелю

Найбільшу цінність при скуповуванні кабелю представляють мідні дроти та обмотки, очищені від ізоляції. Саме мідь сьогодні коштує набагато дорожче алюмінію, тим більше чорних металів. Пов’язано це про те, що запаси мідних руд у світі обмежені, а споживання цього металу в усіх галузях промисловості та побуту колосально. Без вторинної переробки цього цінного металу уникнути неможливо.

Ми приймаємо кабелі, дроти, обмотки та інші вироби з кольорових металів у будь-якому вигляді. Власнику найвигідніше очистити метал самотужки і здати його в чистому вигляді, отримавши максимальну ціну. Але в багатьох випадках зняття ізоляції, поділ металів за видами – дуже кропіткий і трудомісткий процес, що забирає багато часу та сил, тому прийом кабелю в ізоляції – оптимальний варіант.

Види кабелів

Основні типи кабелів та проводів, що використовуються у різних сферах:

  • Силові, електричні. Залежно від напруги та потужності мережі, вони можуть бути як гранично тонкими, так і потужними. Наприклад, провід від подовжувача на 5 А та високовольтний силовий кабель.
  • Приладові та побутові. У кожному пристрої, що працює від електрики, будь то комп’ютер або м’ясорубка, обов’язково є кілька кольорових металів у проводах, кабелях та інших деталях. Іноді їх настільки мало, що немає сенсу займатися розбиранням та сортуванням, очищенням.
  • Сигнальні та контрольні. Використовуються у локальних системах зв’язку на підприємствах, АСУ. Можуть мати складну структуру – зовнішня ізоляція, обплетення, внутрішня ізоляція, основний дріт.
  • Зустрічаються також свинцеві обплетення. Свинець також відноситься до кольорових металів та має свою ціну. Особливості скуповування кабелю Власнику вигідніше здати метал у чистому вигляді, але для очищення та сортування металів далеко не у всіх є час. Ми приймаємо кабелі в цілому. Ціна за 1 кг залежить від безлічі параметрів:
  • Наявність реального металу, його якість та кількість.
  • Кількість шарів ізоляції, її вага.
  • Трудомісткість обробки, зняття ізоляції та очищення.

Чому саме до нас

Прийом кабелю в ізоляції у Харкові та кольорових металів приймають не скрізь. У нас налагоджена система прийому кабелю в ізоляції, і ми даємо реальну ціну на брухт кабелю. Це підтверджується тим, що багато клієнтів, здавши подібну продукцію нам один раз, звертаються до нас знову і рекомендують нас своїм знайомим.