Розрахунок ваги сталі

Здача ванни на металобрухт

17.04.2021

Чавунні ванни можно здати на металобрухт. Вони відрізняються підвищеною тепловою інерцією, довгої (часом необмеженої) службою експлуатації та стійкістю до впливу зовнішнього середовища. Не дарма раніше ванни виготовляли виключно чавунними – по суті, тільки коли зовнішній вигляд вашої «красуні» буде зовсім залишати бажати кращого, вам доведеться думати, що ж з нею робити далі. Один з виходів – здати її на металобрухт.
Чавун має середню цінову категорію, але дуже затребуваний, до того ж ванна важить немало (близько 90 -120 кг, рідкісні екземпляри можуть досягти 180 кг). Так що це більш розумний варіант, ніж просто залишити «купіль» на звалищі.

Демонтаж ванни

Ця процедура передбачає кілька етапів. Крок за кроком демонтують:

 1. Сифон. Чисто теоретично, для його зняття потрібно відкрутити кріпить його гайку, а практично – як мінімум, доведеться використовувати препарат WD-40 (залишити на 60 хвилин), оскільки сифон теж зроблений з чавуну і за довгий термін використання встигає покритися іржею. Як максимум, доведеться озброїтися болгаркою і просто розпиляти сифон.
 2. Зливну грати – її можна збити якимось важким інструментом.
 3. Потім приходить черга самого зливу, зсередини його робляться надрізи, воронка розпилюється (оскільки кінцевою метою є здача ванни на металобрухт, і експлуатувати ми її не збираємося, особливо обережним не потрібно). Знімається відвідна труба.
 4. Борти. Потрібно відбити з них кахель або за допомогою перфоратора, або звичайного молотка, але тоді робота розтягнеться.
 5. Заключний етап – зняти ванну з ніжок. Може знадобитися їх розпил, якщо ванна, в прямому сенсі, замурована в стіну. При цьому пиляти потрібно спочатку задні, потім передні (!)

Ніжки, інакше ванна може просто впасти на вас.

При цьому важливо користуватися рукавичками і окулярами – дотримуйте техніку безпеки!

Є і більш радикальні способи – розбити кувалдою, але в нашому випадку це менш прийнятний шлях.

Що впливає на кінцеву вартість?

Логічно, що це:

 • вага ванни;
 • наявність / відсутність всякого роду неметалічних домішок, також ціну закономірно знижує іржа, фарба і т. Д .;
 • вік і загальний стан;
 • додаткові послуги з демонтажу / вивезення.

Демонтувати ванну непросто, і без набору інструментів, визначених навичок і фізичної підготовки вам не обійтися. Більш підходящий варіант, який ми б могли вам порекомендувати, – звернутися до професіоналів. Пам’ятайте, що наслідки від неякісного демонтажу можуть бути катастрофічними для наявної сантехніки – і ви не тільки не отримаєте прибутку, а й понесете збитки.

Важливо шукати компанію, яка …lom.kh.ua/ru/contact

 • має в розпорядженні ваги, що дозволяють точно оцінити вагу ванни (чавун може перевірятися і на вміст радіоактивних речовин, але вам про це не варто турбуватися);
 • виконає всі необхідні роботи, пов’язані з транспортуванням металу, його демонтажем;
 • а також дотримується чесної цінової політики щодо клієнтів.

Ми відповідаємо всім перерахованим вимогам, тому якщо вас цікавить, як здати металобрухт в Харкові, не сумнівайтеся і швидше зв’язуєтеся з нами!

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →