Розрахунок ваги сталі

Області застосування вторинного металобрухту

07.06.2021

Здаючи металобрухт, мало хто замислюється над тим, де в подальшому використовується цей лом і навіщо взагалі його приймають. Більшість розраховують на те, що це просто вигідно. Дійсно, щоб отримати додатковий заробіток, можна вигідно здати металобрухт. Однак, слід зазначити, що сфера застосування вторинного брухту дуже велика. До того ж користь від такої процедури просто безмежна. Давайте ж розберемо, навіщо це потрібно і де потім застосовують металобрухт, який ви здали.

Перш за все, слід відзначити що весь брухт ділиться на дві великі групи:

  • кольоровий;
  • чорний.

У кожної групи є свої особливості застосування і сфери використання.

Де застосовується лом чорних металів?

Весь металобрухт, який надходить на промислове підприємство, проходить ретельне сортування на вигляд металу, його ваговитість, наявність в ньому додаткових домішок і сміття. У підсумку, за допомогою спеціального обладнання виходить впорядкувати чорний метал від кольорового.

Як відомо, до чермет відносяться чавун і сталь. Це найбільш популярні і широко застосовуються сплави заліза. Тому навіть в результаті вторинної обробки вироби з цих сплавів користуються величезною популярністю. Так, наприклад, з чавуну виготовляють гальмівні колодки, посуд, блоки циліндрів, верстати і т.д. У свою чергу, сталь використовується при виробництві труб, різних викруток і молотків, свердел, хірургічних інструментів і т. Д.

Де застосовується лом кольорових металів?

Серед кольорового брухту найчастіше можна здати брухт міді, алюмінію, латуні і бронзи. Будь-які з цих сплавів з успіхом застосовуються у виготовленні, наприклад, посуду, крани, деталі автомобілів, кабелі та інше. І вторинка в даній ситуації не є винятком. Після відсортовування і обробки такий метал активно застосовується у виробництві різних приладів і інших пристосувань. Тобто, в кінцевому підсумку, вдруге оброблені сплави практично не відрізняються за своїми властивостями від первинних.

Таким чином, саме здаючи лом, ви вносите вагомий внесок у збереження природних покладів руди і в збереження екології. Адже при видобутку руди шкоди навколишньому середовищу завдається набагато більше, ніж при переробці металобрухту.

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →