Розрахунок ваги сталі

Особливості демонтажу металоконструкцій

24.01.2020

Демонтаж металевих конструкцій – це складний і трудомісткий вид робіт, що відрізняється високою можливістю травматизму. Проведення його неможливо без спеціалізованої техніки і професійної команди.

Демонтаж має на увазі два етапи: поступове розбирання конструкцій і подальший їх злам. Проведення кожного з них залежить від наявності об’єктів поруч, оскільки демонтаж металоконструкцій в Харкові не повинен пошкодити інші будови. Крім основних завдань важливо також правильно позбутися від будівельного сміття.

Особливості та вартість демонтажу металоконструкцій

Розбирання попередніх металевих елементів будови може знадобитися в разі реконструкції будівлі або споруди нової. Причому це можуть бути як приватні об’єкти, так і комерційні (торгові та виробничі павільйони). Решта частини металоконструкції можуть бути вдруге використані або здані на металобрухт.

Спеціалізована техніка, необхідна для демонтажу, включає такі види машин як трактори, вантажівки, бульдозери, автовишки, екскаватори та багато іншого. Також монтажній команді будуть потрібні професійні інструменти, наприклад, кутові шліфувальні машини та обладнання для плазмового різання.

Кінцева ціна на проведення робіт формується виходячи з таких факторів як:

  • вид розбирання конструкцій;
  • тип об’єкта і якість матеріалу, який використовувався;
  • рівень складності;
  • вага металоконструкцій;
  • обсяги демонтажних робіт і терміни виконання.

Таким чином, не можна сказати загальну вартість демонтажу металоконструкцій, ціна визначається індивідуально після вивчення об’єкта. Наприклад, різання на металобрухт, коли непридатні конструкції здаються на переробку, буде сильно відрізнятися від демонтажу з подальшим використанням конструкцій.

Вивіз металобрухту в Харкові: що собою являє послуга

Після проведення демонтажних робіт залишки від металоконструкцій можуть бути відправлені на зберігання або на переробку. Компанія “Укрметвторпласт” пропонує клієнтам скупку металу і його подальшу переробку.

Створення вторсировини – це корисний внесок у збереження природних ресурсів. Щоб оцінити обсяг робіт і сформувати вартість, на об’єкт клієнта виїжджає фахівець. Вигода полягає в тому, що територія буде одночасно очищена від сміття, а метал піде на створення вторинної сировини. Це додатковий дохід і турбота про навколишнє середовище.

Де замовити послуги з демонтажу та вивезення металоконструкцій

Компанія “Укрметвторпласт” пропонує клієнтам кілька видів послуг, серед яких можливість здати метал з вивезенням в Харкові, демонтувати металоконструкції будь-якої складності, здати на зберігання вторинний метал. У організації є власна логістична служба з приватним транспортом. На всі види послуг є відповідні дозвільні документи.

Зв’язатися з менеджерами “Укрметвторпласт” можна за контактним номером телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті. Компанія надає послуги з демонтажу металоконструкцій на взаємовигідних умовах.

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →