Розрахунок ваги сталі

Пральна машина на металобрухт

01.05.2021

Згідно сумної статистики середня пральна машинка служить всього вісім років, у більш рідкісних випадках і за умови більш економною експлуатації цей термін буде підвищено до 15 років, але рано чи пізно виникає питання – куди подіти пральну машину, що відслужила своє, з максимальною користю для власника? За утилізацію вам доведеться ще й доплатити, безкоштовно передати нужденним або обміняти старий апарат на новий – ідеї непогані, але працюють, якщо машинка ще не зовсім зіпсувалася. У якихось випадках вихід один – здати її на металобрухт.

Особливості здачі пральної машинки

Перш за все, треба вирішити питання з транспортуванням – зайнятися цим самому або скористатися послугами компанії з вивезення? Другий варіант зменшує суму виручки, але зате і позбавляє від необхідності думати, як перевести 60-кілограмову машину.

Інше питання – прийом металобрухту здійснюється як щодо всієї машини, так і її окремих частин. Особливий інтерес представляють:

  • так звані противаги. Їх призначення, як видно з назви, забезпечувати противагу, щоб машинка під час роботи не з’їхала. Найчастіше вони і зовсім виявляються марними, оскільки зроблені з бетону, однак якщо вам пощастило, і ви власник машинки з чавунними противагами, то потенційна виручка значно зросте!
  • Електродвигун. Він здається цілим або по частинах (всередині нього присутня певна кількість міді, але знову ж таки розбирати двигун чи ні – питання наявності вільного часу і певних навичок).
  • Барабан. Також представляє цінність, оскільки а) є досить потужним і б) виготовляється з нержавіючої сталі з домішкою нікелю.
  • Металеві деталі і електротехніка. Чи не володіють особливим вагою, проте навіть така дрібниця дозволить додати щось до наявної сумі.

В цілому різниця між двома цими способами не настільки істотна, і багато хто віддасть перевагу просто здати машинку цілком. Як би там не було, звернутися в пункт прийому вторинної металевого сировини – це відмінна ідея, яка дозволить частково компенсувати подальші витрати на придбання нової машини. Особливо це рекомендується пральним і іншим закладам, де пральні машини використовуються масово, вони мають, як правило, більшою вагою і дозволяють виручити набагато більше. Тому звертайтеся до нас, і ми допоможемо позбутися від старої машинки з максимальною користю для вас!

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →