Просчет веса стали
RU
  • RU
  • UK
RU
  • RU
  • UK

Чёрный металлолом

ДСТУ (4121-2002)Ед. изм.Цена за единицу, грн.
Нержавеющая стальтн.17000
Вид 4тн.3850
Вид 501 Жестьтн.3750
Вид 506 Чугунтн.3700
Вид 503 Стружкатн.1700

Цветной металлолом

МеталлЕд. изм.Цена за единицу, грн.
Медьтн.95000
Медь Стружкатн.85000
Латуньтн.65000
Латунь Стружкатн.55000
Бронзатн.69000
Алюминий 1 группатн.23000
Алюминийтн.20000
Алюминий Стружкатн.13000

Металлопрокат

МеталлЕд. изм.Цена за единицу, грн.
кг.
Демонтаж и Погрузка
Демонтаж и Погрузка
ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ ПРОДАТЬ СВОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ - МЕТАЛЛОЛОМ И ХОТИТЕ УЗНАТЬ СТОИМОСТЬ, СВЯЖИТЕСЬ С НАШИМ МЕНЕДЖЕРОМ - СДЕЛАЕТ ДЛЯ ВАС ПРОСЧЕТ!

УкрМетВторПласт ціни на металобрухт Харків

Світові екологи ось уже протягом кількох років поспіль відчайдушно б'ють на сполох. Планета вкрай забруднена, і одна з причинцього – неправильна переробка використаного матеріалу або її відсутність взагалі. Вторинна обробка металобрухту вирішує відразу кілька важливих завдань: - можливість прибрати купи сміття з вашої території та поверхні планети загалом; - значна економія на виробництвіпри виплавці з брухту необхідних інструментів, предметів та іншого. Переробку металу необхідно довіряти тільки перевіреній компанії, яка володіє ліцензіями, проводить зберігання і утилізацію відповідно до встановлених ГОСТів. Наприклад, значне занепокоєння викликають країни Індонезії. Робоча сила в державі дешева, тому розпил і утилізація суден реалізується руками звичайних жителів. Чи дотримуються норми і чи переплавляються належним чином метали, залишається загадкою. Компанія "УкрМетВторПласт" купує, зберігає і переплавляє металобрухт, ціна робіт залежить безпосередньо від виду і обсягу матеріалу.

Ціни на прийом металобрухту

Остаточна вартість залежить від декількох факторів, серед яких можна виділити основні: - вид металу; - чистота; - попит на ринку; - обсяги; - додаткові нюанси. Головний фактор, який впливає на вартість, –це, звичайно ж, вид металу. Наприклад, на чорні метали (чермет) ціна буде набагато нижче, ніж на кольорові. Слід нагадати, що до чорного відносяться сталь і чавун. Ці види найчастіше використовуються для виготовлення мостових конструкцій, предметів кухонного начиння, в автомобільних механізмах, ваннах й інших виробах. Кольоровий металобрухт – це алюміній, мідь, свинець, бронза, латунь і титан. На вартість також впливає вид металу. Лом міді буде вищий за ціною в Харкові у порівнянні з черметом. Якщо чорні види проходять переробку одночасно, то у випадку з кольоровими аналогами кожен вид переробляється окремо. Другим показником, який впливає на вартість, є чистота. Ззовніматеріал може виглядати як чиста мідь або бронза, але це не говорить про те, що його склад ідеальний. До кожного об’єкту застосовується індивідуальна перевірка. Мідь не повинна мати слідів корозійних змін, а також окису. Згідно з нормативами, у складі допускається певна кількість латуні. Якщо говорити про кусковий мідь, то товщина її не повинна перевищувати 2 мм. Дозволена наявність додаткових елементів у вигляді фарби, клем, наконечників та інших предметів. Чим більше не відповідає металобрухт стандартам, тим нижче його ціна в Харкові. На латуні дозволяються сліди пайки, залишків фарби, лаку і полуди. Як правило, латунь використовується у різноманітних сантехнічних виробах. Цинк, хоч і відноситься до алюмінієвої групи, але все ж розглядається фахівцями окремо. Уцьому випадку жорсткі вимоги на момент прийому відсутні. Дозволяється наявність пластика і інших матеріалів, проте допустиме співвідношення цинку і додаткових компонентів не повинне перевищувати встановлену норму. Остаточна вартість встановлюється тільки після ретельного огляду фахівцями компанії "УкрМетВторПласт". Наступним важливим чинником є ринковий попит. Уся справа в тому, що вартість, яка встановлюєтьсякомпанією, базується на вимогах вторинного ринку. Співробітники роблять усе можливе, щоб цінова політика залишалася на допустимому рівні і була прийнятною не тільки для оптових постійних клієнтів, але і для тих, хто звертаєтьсявперше з невеликим об'ємом металобрухту. На ціну також впливають і необхідність додаткових послуг, у тому числі і вивезення на особистому транспорті компанії. Вартість послуги залежить не тільки від обсягів, а й також від віддаленості від бази компанії. Остаточна ціна, за вирахуванням всіх витрат, надана прямо на сайті компанії. Додаткові питання можна завжди поставити за контактними телефонами, указаними на сайті. Компанія "УкрМетВторПласт" здійснює не тільки прийом металу за вигідною ціною, але і готова взяти вторинний метал на довгострокове і короткочасне зберігання.