Розрахунок ваги сталі

Специфіка прийому металобрухту в 2020 році

23.04.2020

Ще в 2019 році почався світовий обвал ринку металобрухту, що практично не торкнулося України. Стався великий обвал цін, але українські ломозаготівелі поки продовжують платити майже так само, як і до кризи. Металобрухт залишається дефіцитною сировиною в Україні, що дозволяє металургам утримувати високі закупівельні ціни.

Проте, на тлі подій, що відбуваються в світі, коли ситуація тільки погіршується, з часом демонтаж металоконструкцій в Харкові та інших містах України для здачі на переробку може стати значно дешевше. Аналітичні прогнози в 2019 році на наступний рік передбачали зниження цін на 5-10% в залежності від металу, але тоді ще світову економіку не похитнув Covid-19.

Які особливості має на 2020 рік прийом металобрухту: Харків

Вартість металевого брухту залишається на досить високому рівні, що дозволяє підприємствам і приватним особам здавати непотрібні вироби з чорних та кольорових металів за непогані гроші. Це особливо актуально зараз, коли в світі бушує вірус, і багато людей залишаються тривалий час без роботи. Як і раніше, здавати можна опалювальні радіатори, ванни, духовки, плити, холодильники, списане обладнання, чавунні труби і багато іншого. Здача металобрухту вважається актуальним джерелом додаткового доходу. До того ж, процес переробки допомагає країні з користю витрачати сировину.

Що впливало і впливає на зниження вартості металобрухту:

  • уповільнення економічного розвитку в більшості регіонів світу;
  • зниження темпів споживання деяких видів металу на тлі високого рівня виробництва;
  • торговельні війни та посилення конкуренції;
  • очікувані падіння цін на заготовку.

Деякі підприємства (наприклад, в Південній Кореї) вже скорочують споживання імпортного металобрухту протягом найближчих місяців через скорочення попиту на сталь через епідемію коронавірусу. На даний момент складаються ідеальні умови для здачі непотрібного металевого сміття, оскільки в подальшому на його вартість може значно вплинути швидко мінлива економічна ситуація в країні.

Як формується ціна на металобрухт в Харкові

На вартість металевого брухту впливають вагові параметри, чистота хімічного складу, габарити. Багато компаній надають попередні орієнтовні розрахунки, але остаточний результат можна повідомити клієнту тільки під час огляду вантажу. Здати металобрухт (Харків) можна в компанію УКРМЕТВТОРПЛАСТ, що спеціалізується на прийомі, демонтажі та зберіганні металевого сміття. На сайті доступні актуальні ціни і попередній прорахунок. Зв’язатися з фахівцями УКРМЕТВТОРПЛАСТ можна за контактними номерами: +380506490953, +380967161351, +380577816753. Не варто чекати кращої ціни-здавайте металобрухт зараз і отримаєте чесні гроші.

Другие статьи

Погрузка металлолома
Області застосування вторинного металобрухту
Здаючи металобрухт, мало хто замислюється н...
Подробнее →
сбор металлолома
Який металобрухт приймають в пунктах прийому металобрухту?
Що приймають в металобрухт Одним з основни...
Подробнее →
7 способів відрізнити мідь від латуні
Щоб безпомилково відрізнити латунь від мід...
Подробнее →
Як відрізнити алюміній від нержавіючої сталі
В даному матеріалі представлені десять спо...
Подробнее →