Прийом чорних і кольорових металів

ХАРКІВ
 • ДЕМОНТАЖ
 • ПРИЙОМ
 • ЗБЕРІГАННЯ
 • USD25,95
 • RUB0,423
 • EUR30,25
 • GOLD720
 • SILVER620
Гортай вниз
УКРМЕТВТОРПЛАСТАКТУАЛЬНІ ЦІНИ НА МЕТАЛИ
img
Дізнатися Актуальну ціну
Ціни на сайті вказані без урахування обсягів Уточнюйте інформацію у менеджера!
img
НАШІ
МОЖЛИВОСТІ:
 • Виїжджаємо за вашим металобрухтом на своїй техніці!
 • виконуємо демонтаж!
 • Організовуємо навантаження металобрухту!
 • Розраховуємося В ТЕРМІН
НАШІ
НАПРЯМКИ:
img Металобрухт чорний
img ДЕМОНТАЖ
img Купівля промислових бідівель та виробництв
img Кольоровий металобрухт
img КУПІВЛЯ КАБЕЛЯ
img МЕТАЛОПРОКАТ
ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ЦІНИ І
УМОВ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЧИ
ПРОСТО ЗАЛИШТЕ СВІЙ
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!

КОРИСНЕ
Курс Валют
USD 25,95
RUB 0,423
EUR 30,25
КУРС МЕТАЛІВ
PLAT 25,95
SILVER 0,423
GOLD 30,25
СТАТТІ

Металобрухт Харків Укрметвторпласт

Проблема накопичення металобрухту на планеті Земля наразі є вкрай гострою. Тільки за офіційною науковою статистикою на одну людину припадає близько 2,2 тонни. Одним із способів вирішення питання є збірі подальша переробка металевих виробів. Компанія "УкрМетВторПласт" понад 10 років займається утилізацією чорних і кольорових металів. Нами здійснюється не тільки прийом металобрухту, а й вивезення його з території замовника. За десятиліття роботи компанією було перероблено тисячі тонн металевих виробів, а, значить, збережені нездіченніприродні ресурси.

Види брухту

Одним із найпопулярніших сортів металу є чорний. Це найчастіше сталь і чавун. До виробів, що віджили свій термін, можна віднести: різні відходи сталі і чавуну; цільні шматки металу; рейки, труби та інші вироби; гайки, болти, шурупи та інші дрібні деталі. Не меншою популярністю користується переробка і кольорових металевих предметів. У свою чергу, цей вид можна поділити на алюміній; мідь; свинець; магній; цинк; титан. Прийом металобрухту здійснюється в Харкові незалежно від виду. Якщо говорити про алюміній, то частіше за все йдеться про різноманітне столове начиння, банки та інші види тари. Також компанією вивозяться кабельний брухт, автомобільні диски, радіатори і мотори. Мідь найчастіше присутня в трубах, газових пальниках і бойлерах. Сталь міститься в нікелевих сплавах. Достатня кількість свинцю знаходиться в акумуляторних батареях. Магній і цинк часто можна побачити в друкарському обладнанні, різноманітних автоприлад і листах. Титан має неймовірні технічні характеристики, тому часто використовується в судно- і авіабудуванні.

Що таке вторинна переробка

Металобрухт, що вивозиться нами в Харкові, може мати різний зовнішній вигляд і розміри. Стандартно металеві відходи приймають форму дрібного пилу, стружки, крихти і цілісних великих шматків. Вторинна переробка сировини дає можливість не тільки значно заощадити на виробництві і не забруднювати планету, а й зберегти корисні копалини в незайманому вигляді. Процес переробки є досить кропіткою роботою, що складається з декількох етапів: Перший крок – сортування отриманого матеріалу. Найчастіше подібні маніпуляції відбуваються безпосередньо під час прийому товару. Якщо можливість відсутня, метал вивозять на базу, і тільки потім починають сортувальний процес. Повторна перевірка – більш ретельне сортування і подрібнення на дрібні фрагменти. Уцьому випадку можливе застосування декількох способів залежно від виду. Механічне зменшення розмірів частинок використовується для кольорових металів, а ось вибуховий спосіб і копрове дроблення – для сталевих і чавунних сплавів. На заключному етапі отриманий подрібнений матеріал відправляється на завод на переплавку.

Види, які не підлягають переробці

Вивіз металобрухту в Харкові неможливий утаких випадках: обладнання, що раніше було встановлене на атомних електростанціях; деталі і вироби механізмів, що працювали на АЕС; будь-яка сировина, що була протягом тривалого часу розташованау зоні з підвищеною радіацією; прилади, а також їх окремі частини, що раніше використовувалися для лікування онкохворих. Важливо знати, що перед вивезенням металобрухту з території замовника або перед його прийомом, співробітники "УкрМетВторПласт" обов'язково проводять радіаційний контроль. І тільки після цього приймається рішення. Якщо фон має допустимі значення згідно з установленими нормами України, то вторинна переробка можлива. Перед відправкою на переплавку лом проходить процедури, націлені на знезараження. В іншому випадку подібний металолом підлягає обов'язковому похованню в спеціально відведених для цього місцях. З питань транспортування і вартості можна самостійно звернутися за контактними номерами телефоном або ж замовити зворотний дзвінок.