Розрахунок ваги сталі

Чому зростають потреби в кольорових металах в сучасній промисловості

25.03.2021

Починаючи з епохи науково-технічної революції різко зросли потреби в кольорових металах для виробничих цілей. На сьогоднішній день попит на кольорові і рідкоземельні метали ще більше збільшується, так як вони є стратегічною сировиною точного машинобудування, електроніки та інших нових галузей виробництва.

Без кольорових металів розвиток високих комп’ютерних технологій неможливо. Підвищена затребуваність матеріалів пов’язана з їх унікальними фізико-хімічними властивостями: підвищеною м’якістю і пластичністю, високою електропровідністю і іншими технічними характеристиками.

Де потрібен кольоровий метал?

Широкі потреби в кольорових металах є на хімзаводах, що випускають міндобрива і засоби для захисту від шкідників на основі міді, різні барвники. З’являється виробництво новітніх конструкційних матеріалів на базі різних сплавів металів. В автомобілебудуванні користуються попитом оцинковані кузова, які захищені від корозії на кілька десятків років вперед. Зростають потреби в кольорових металах для кісткового ендопротезування – використовують титан, кобальт та інші метали і сплави. Алюміній знаходить широке застосування у виробництві кабельної продукції, біологічно нейтральних пакувальних матеріалів.

Потреби в кольорових металах можуть бути задоволені через виплавку металомісткості руди, чим займається комплекс чорної і кольорової металургії, або переплавкою зібраного брухту з старого обладнання, металевих виробів, проводів – сфера діяльності граничної металургії. Розвиток граничної металургії сприяє економії вироблення природних копалин країни, захисту навколишнього екосітеми в регіоні, так як металевий лом витягують з твердих побутових відходів. Отриманий матеріал з брухту в кілька разів дешевше, ніж з природного руди.

Як здати кольоровий метал у Харкові?

Компанія «Укрметвторпласт» на вигідних для своїх клієнтів комерційних умовах приймає металобрухт. Ви можете здати брухт чорних і кольорових металів – отримати грошову винагороду за задоволення потреби в кольорових металах в регіоні, а також внести свій внесок у вирішення екологічних проблем міста Харкова. Розрахунок вартості прийнятого брухту залежить від його ваги і встановленого тарифу. Найдорожчими в прийманні є мідь, бронза, латунь і інші рідкісні кольорові метали.

Другие статьи

Пошук метеллобрухту
Кращі місця для пошуку металобрухту
Завдання визначення місця пошуку металобру...
Подробнее →
Утилизация отработанных батареек
Утилізація відпрацьованих батарейок
У сучасному світі батарейки - це затребуван...
Подробнее →
Какие металлы относятся к черным
Які метали відносяться до чорних
Метал грає основну роль в житті людства. Спр...
Подробнее →
Почему возрастают потребности в цветных металлах в современной промышленности
Чому зростають потреби в кольорових металах в сучасній промисловості
Починаючи з епохи науково-технічної револю...
Подробнее →