Розрахунок ваги стали
UK
  • RU
  • UK
UK
  • RU
  • UK

Як підготувати металобрухт до здачі?

15.01.2020

Для того, щоб максимально скоротити час при прийомі товару, можна самостійно провести частину підготовчих робіт. Компанія «УкрМетВторПласт» приймає не тільки чорний, але і кольоровий металобрухт.

Ціна на металобрухт у Харкові залежить не тільки від виду, але і від наступних критеріїв:

– якість сировини;
– чистота сплавів;
– потреба ринку в матеріалі.

Покрокова інструкція підготовчих заходів

Для того, щоб вивіз металобрухту в Харкові пройшов всього за кілька годин, замовники можуть самі провести підготовку до здачі, яка складається з таких етапів:
Перше, що необхідно зробити, – це розділити металеве сміття в залежності від виду. На сьогоднішній день, його прийнято класифікувати на чорний і кольоровий. До чорного металу відносять сталь, залізо і чавун. Кольоровий – це алюміній і мідь, а також інші менш популярні види. Коли йдеться про дуже великі об’єкти, рекомендується розпиляти їх на кілька невеликих фрагментів.

Наступним етапом є очищення поверхні від бруду і сміття. Якщо у виробі присутні дерево або пластик, їх необхідно витягти і відокремити.
Необхідно ретельно переглянути підготовлений металобрухт на предмет наявності різних елементів, що містять небезпечні хімічні речовини. До таких, наприклад, відносяться холодильні насоси і котушки кондиціонерів.

На проводах краще видалити ізоляційний матеріал і відкласти його в бік.

Перед початком сортування важливо підібрати правильне місце для складування. Якщо вторсировини багато, тоді необхідно розташувати місце зберігання таким чином, щоб до нього могла безперешкодно під’їхати великогабаритна машина.

Якщо сортування займає кілька днів і більше, тоді слід вжити заходів безпеки. Рекомендується не залишати підготовлений металолом під відкритим небом, адже в цьому випадку на нього потрапляють опади і прямі сонячні промені.

Демонтаж металоконструкцій в Харкові можна провести зусиллями компанії «УкрМетВторПласт». Послуга здійснюється тільки при залученні досвідчених фахівців, оскільки робота пов’язана з небезпекою для здоров’я і життя людини.

На першому етапі співробітниками оцінюється складність завдання. Другий крок – вивчення документації та особливостей архітектури, і потім – розподіл спектру робіт.

Розбирання може проводитися шляхом підриву або обвалення, а також у вигляді поетапного демонтажу. У цьому випадку все залежить від призначення об’єкта, що піддається зносу. Оскількипід час демонтажу можливі обвалення, об’єкт в обов’язковому порядку захищається за периметром захисними конструкціями.

Другие статьи

Легована сталь
Як відрізнити леговані види стали від чорного брухту?
Активне виробництво різноманітних товарів,...
Подробнее →
Как отличить латунь от бронзы?
Як відрізнити латунь від бронзи?
У латуні та бронзи один і той же базовий еле...
Подробнее →
Особливості демонтажу металоконструкцій
Особливості демонтажу металоконструкцій
Демонтаж металевих конструкцій - це складни...
Подробнее →
Як підготувати металобрухт до здачі?
Як підготувати металобрухт до здачі?
Для того, щоб максимально скоротити час при ...
Подробнее →