Розрахунок ваги стали
UK
  • RU
  • UK
UK
  • RU
  • UK

Як відрізнити леговані види стали від чорного брухту?

17.03.2020

Активне виробництво різноманітних товарів, призначених для забезпечення повноцінної життєдіяльності людства, має і свої негативні сторони. З кожним роком можна виявити все більше металевого сміття на планеті. Для того, щоб очистити поверхню Землі, а також зберегти корисні копалини в надрах, необхідно здавати сміття на вторинну переробку.

Компанія “Укрметвторпласт” здійснює прийом чорного брухту в Харкові в необмежених обсягах. Власні склади дозволяють при необхідності взяти брухт на зберігання, а також провести переробку у власних цехах.

Що таке легована сталь?

Чорний металобрухт – це один з найпопулярніших видів металу, який надходить на переробку. Його ціна нижче, ніж у кольорових металів, проте заробити можна саме на кількості.

Існує кілька критеріїв, за якими розрізняють види чорного металу:

– вміст вуглецю;
– присутність у складі легуючих елементів;
– якісні показники, виділені в 28 груп.

Що стосовно другого пункту, то він відноситься саме до легованої сталі. Якщо говорити простими словами, то це сплав, який містить не тільки звичні залізо, вуглець і різноманітні домішки, а й унікальні легуючі елементи. Легована сталь, завдяки складу, при обробці починає взаємодіяти з залізом, покращуючи свої початкові якості. Класичними і найбільш популярними представниками даної групи прийнято вважати нержавійку, тугоплави і спецсталь.

Види і основні характеристики

За особливостями складу сталь класифікується наступним чином:

Високолегована сировина здатна похвалитися найбільш високим вмістом легуючих елементів. Вироби застосовуються в машинобудуванні, важкій і нафтовій промисловості, а також хімічній індустрії.
Середньолегована – вміст добавок варіюється в межах 2,5-10 %. Це достатня кількість для того, щоб метал активно використовувався в суднобудуванні та літакобудуванні. Застосовується для побудови високоміцних конструкцій.
Низьколегована застосовується в будівельній сфері. Використовується для армування і входить до складу залізобетонних конструкцій.

Отже, в чому ж головна відмінність легованої сталі від звичайного чорного металу? Звичайно ж, це склад. У першому випадку, сировина наділена більш значними механічними і фізичними властивостями. Саме тому ціна чорного металу буде трохи нижче, в порівнянні з легованим.

Особливості роботи

Компанія “Укрметвторпласт” працює на даному ринку більше 10 років. Продати металобрухт в Харкові можна не тільки за вигідною ціною, але і позбутися від непотрібного сміття буквально за кілька годин.

Етапи вивезення брухту:

– подача заявки за контактними телефонами;
– виїзд фахівців на місце;
– ретельне зважування та оцінка металевих відходів;
– проведення завантажувальних робіт;
– вивезення відходів з території зусиллями власного автопарку.

Здати металобрухт можна не тільки в Харкові, але і за його межами. Компанія “Укрметвторпласт” готова надати послуги також і по інших областях країни.

Другие статьи

Легована сталь
Як відрізнити леговані види стали від чорного брухту?
Активне виробництво різноманітних товарів,...
Подробнее →
Как отличить латунь от бронзы?
Як відрізнити латунь від бронзи?
У латуні та бронзи один і той же базовий еле...
Подробнее →
Особливості демонтажу металоконструкцій
Особливості демонтажу металоконструкцій
Демонтаж металевих конструкцій - це складни...
Подробнее →
Як підготувати металобрухт до здачі?
Як підготувати металобрухт до здачі?
Для того, щоб максимально скоротити час при ...
Подробнее →