Розрахунок ваги стали
UK
  • RU
  • UK
UK
  • RU
  • UK

Які нюанси можуть виникнути при здачі металобрухту

09.09.2020

Ринок вторинного металу завжди був затребуваним. Особливо він став популярний у зв’язку з тенденціями до збереження екології та підтримки сфери вторинної сировини. Але навіть тим, хто здає невеликі партії металів для додаткового доходу слід знати деякі нюанси.

Ціни на металобрухт залежать від конкретного матеріалу. Розрізняють чорні і кольорові метали. До першої групи належить залізо, чавун і сталь. До більш дорогих, тобто кольорових, відносять: алюміній, мідь, латунь, бронзу.

Кольоровий металобрухт, так само як і чорний, слід підготувати до здачі. У цей процес входить сортування і очищення від сміття, видалення пластикових або дерев’яних складових. Занадто великі або комплектні об’єкти можуть не прийняти без додаткової підготовки. Також, це стосується проводів і акумуляторів. Приймають тільки за фактичною вагою, а це означає що всі зайві елементи слід попередньо видалити і, по можливості, утилізувати.

Корисне і небезпечне сміття

Курс металобрухту може різниться в залежності від сезону, наявності домішок та інших особливостей. Напівфабрикати, такі як двотаври, швелери і труби цінуються дорожче. Здача для переробки відходів виробництва, непотрібних виробів або залишків будівельних матеріалів допоможе не тільки позбутися від нагромаджень сміття, а й принести істотний прибуток. У разі наявності великих об’єктів, компанія Укрметвторпласт візьме на себе всі роботи з безпечного демонтажу та вивезення.

При цьому, не завжди прийом металобрухту в Харкові візьме в переробку надану сировину. Заборонено здавати такі предмети:

  • будь-яка військова техніка і боєприпаси. Навіть те, що остаточно виведено з ладу;
  • предмети і механізми, забруднені радіацією;
  • медичне обладнання, що працювало для опромінення людей;
  • ємності і контейнери з рідинами або сумішами всередині;
  • предмети з дерев’яними або пластиковими частинами.

Запорука гарного прибутку і швидкого процесу прийому – попередня підготовка і сортування кольорового металу.

Нове життя старого мотлоху

Практично у кожної людини або підприємства, рано чи пізно, виникає проблема утилізації відходів. У випадку зі специфічними або небезпечними виробництвами, слід дотримуватися нормативного законодавства і заходів безпеки. Решта жителів і комерсанти Харкова прийом металу використовують для грамотного і практичного підходу до питань екології. Залишати величезні конструкції іржавіти під сонцем досить безвідповідально. Вторинне використання матеріалів допомагає зберегти запаси корисних копалин, значно менше забруднює навколишнє середовище і скорочує площі звалищ.

Другие статьи

металобрухт
Які нюанси можуть виникнути при здачі металобрухту
Ринок вторинного металу завжди був затребу...
Подробнее →
металобрухт на кучі
Розбіжність у вазі металобрухту при його реалізації
Для промислових і виробничих підприємств р...
Подробнее →
гора металобрухту
Коли вигідніше здавати металобрухт
Металобрухт має цінність, що спонукає людей...
Подробнее →
кабель на металлолом
Який кабель здають на металобрухт?
Здати кабель на металобрухт за вигідною цін...
Подробнее →