Розрахунок ваги сталі

Кращі місця для пошуку металобрухту

10.04.2021

Завдання визначення місця пошуку металобрухту те саме що робота дослідника або сищика. Доводиться аналізувати наявну інформацію, читати старі карти і опитувати тих, хто може знати подробиці. Наш текст дає лише загальні рекомендації, а точна інформація, де шукати металобрухт, була розгадана нашими попередниками. Швидше за все, металу там вже немає.

Для пошуку металевого брухту на здачу необхідно не тільки везіння, але і тактика. Для початку потрібно визначити найбільш ймовірні місця знаходження металу і озброїтися обладнанням, наприклад, металошукачем або пошуковим магнітом. І тоді шанси знайти метал і заробити зростуть.

Місця для збору металобрухту

Імовірність знаходження брухту вище на наступних об’єктах:

  • Землі сільськогосподарського призначення. У радянські часи трактори і комбайни ремонтувалися безпосередньо «в полі», без транспортування на ремонтну базу. Металеві частини часто викидалися – це могли бути траки гусеничних тракторів, запчастини плугів або розпушувачів. При пошуку чермета на полях варто звернути увагу на краю полів: багато механізатори викидали метал на узбіччя, щоб не пошкодити техніку при подальшій роботі.
  • Колишні ремонтні бази та польові стани. Виробничі об’єднання для ремонту техніки були в кожному колгоспі. При цьому під час збирання врожаю на віддалених полях організовувався «польовий» стан, де техніка ремонтувалася. Такі місця можуть містити тонни металу.
  • Побутові звалища. Звалища примітні тим, що на них можна знайти кольорові метали. Багато викидають старі телевізори, холодильники, пральні машини та іншу техніку, яка є джерелом брухту міді, алюмінію і цинку. Для прикладу: старий ламповий телевізор містить 1,5 кг міді, холодильник – до 3 кг міді, 1 кг алюмінію.
  • Пляжі, водойми. Лом, знайдений у водоймі або на пляжі, може бути деталями судів, а так само монетами і дорогоцінними металами: люди часто втрачають в піску гроші і прикраси.

У пошуках металевого брухту не варто забувати про безпеку робіт і про відповідальність за незаконне збирання металу. Необхідно пам’ятати, що у пунктів прийому існує список заборонених до здачі виробів.

Коли краще шукати метал?

Для пошуку металобрухту потрібно правильно вибрати час. У зимовий час це робити важко, хоча вартість брухту взимку вище. При пошуку на полях оптимальний час – весна, коли ще немає високої трави і працівників.

Найкомфортніше шукати метал влітку, коли не холодно, земля м’яка і добре копається. Для збільшення виручки можна рекомендувати накопичувати металобрухт, а здавати його взимку, коли ціна металобрухту вище.

При плануванні пошуку потрібно подбати про вивезення металу і його нарізці. Здавати метал найкраще в пункті прийому компанії, яка має хорошу репутацію і пропонує найвигідніші ціни.

Другие статьи

Пошук метеллобрухту
Кращі місця для пошуку металобрухту
Завдання визначення місця пошуку металобру...
Подробнее →
Утилизация отработанных батареек
Утилізація відпрацьованих батарейок
У сучасному світі батарейки - це затребуван...
Подробнее →
Какие металлы относятся к черным
Які метали відносяться до чорних
Метал грає основну роль в житті людства. Спр...
Подробнее →
Почему возрастают потребности в цветных металлах в современной промышленности
Чому зростають потреби в кольорових металах в сучасній промисловості
Починаючи з епохи науково-технічної револю...
Подробнее →