Розрахунок ваги сталі

Прийом металобрухту (автомобіль): як зробити і що потрібно знати?

24.02.2021

Старий автомобіль, який в силу поломки просто вже не може виконувати своє призначення, а просто стоїть в дворику і припадає пилом, потенційно може принести власникові безліч клопотів. Почнемо з того, що він перетворюється в додаткове джерело витрат, займає багато місця і т. д.

Просто кинуті автомобілі на вулиці стають об’єктом вандалізму, якщо їх не забере вчасно евакуатор? – але навіть при виконанні цієї умови ви все одно не отримаєте від утилізації старої «ластівки» зовсім нічого. Деякі вважають за краще користуватися державними програмами утилізації, щоб отримати знижку на придбання нового засобу пересування, але знову ж таки цей вихід не для всіх. Так що здача машини на металобрухт найчастіше є найбільш оптимальним рішенням.

Підготовка автомобіля

Перед здачею спочатку необхідно залагодити юридично-бюрократичні формальності, а саме:

• заглянути в будь-який довколишнє відділення МВС;

• написати заяву, приклавши копії супутніх документів – паспорта і свідоцтва;

• потім подати заяву, в якому ви визнаєте, що відмовляєтеся надалі використовувати машину, і отримати дозвіл на утилізацію. Додатковим кроком стане візит і до податкової інспекції, яку слід повідомити, що авто списано (в іншому випадку буде продовжувати нараховуватися податок).

Важливо: номерні знаки – це не металевий лом! Перед подальшими діями їх в обов’язковому порядку слід видалити!

Розбирання автомобілів

Перше питання, з яким стикається водій, – розбирати його самому або викликати фахівця? Самостійне розбирання, на перший погляд, має тільки переваги: ​​не треба витрачатися на сторонніх майстрів, можна спробувати продати деталі самостійно (як, наприклад, двигун) і, в принципі, це принесе впевненість, що ніхто не буде реалізовувати деталі авто повторно. Крім того, утилізувати деталі окремо значно простіше. Однак процес розбирання має свої нюанси і не так-то простий. Пам’ятайте, що деякі деталі цінні, їх ще можна реалізувати і звертатися з ними треба обережно:

• автомобіль спочатку необхідно вимити, а всі подальші операції слід проводити там, де є освітлення і доступ до електрики;

• першими видаляються електроприлади, які не входять в стандартну комплектацію (наприклад, магнітоли, навігатори або техніка для освітлення): вони цілком ще вам знадобляться, і було б нерозумно так їх викидати;

• видаліть деталі інтер’єру і взагалі все неметалеві частини – їх присутність знизить потенційну ціну за автомобіль;

• потім приступите безпосередньо до розбору – демонтуйте дверцята, капот, злийте горючі рідини;

• на заключному етапі демонтується двигун.

Важливо розуміти, що різні деталі мають і різну цінність, обумовлену матеріалом, з якого вони виготовлені. Чорні метали цінуються не так високо, як кольорові. Так, дроти електромережі виготовляються з міді. Кузов виробляється зі сталі, деталі двигуна містять алюміній, який стоїть досить високо (можна здати окремо акумулятор, попередньо злив звідти електроліт). Раритетні моделі машин містять рідкісні кузовні деталі, яку можуть представляти додаткову цінність. Загалом, розбір деталей потрібно проводити з особливою ретельністю. Перераховані вище правила в тій чи іншій мірі відносяться до будь-яких видів особистих транспортних засобів: легкові авто, вантажівки, автобуси і навіть спецтехніка.

Якщо вас цікавить, як здати металобрухт в Харкові, то…

слід звертатися до перевірених фахівців з хорошою репутацією. У випадку з автомобілем можливо реалізувати ряд шахрайських схем: наприклад, спробувати продати ваш автомобіль, злегка відремонтувавши його, або відправити машину на розбирання. Щоб уникнути перерахованих проблем, радимо звертатися в «Укрметвторпласт», повірте – ви не залишитеся розчаровані!

Другие статьи

Пошук метеллобрухту
Кращі місця для пошуку металобрухту
Завдання визначення місця пошуку металобру...
Подробнее →
Утилизация отработанных батареек
Утилізація відпрацьованих батарейок
У сучасному світі батарейки - це затребуван...
Подробнее →
Какие металлы относятся к черным
Які метали відносяться до чорних
Метал грає основну роль в житті людства. Спр...
Подробнее →
Почему возрастают потребности в цветных металлах в современной промышленности
Чому зростають потреби в кольорових металах в сучасній промисловості
Починаючи з епохи науково-технічної револю...
Подробнее →