Розрахунок ваги сталі

Розбирання вагонів на металобрухт

01.03.2021

Щорічно з експлуатації виводяться десятки тисяч залізничних вагонів та локомотивів. Їх оперативна утилізація важлива: вагони займають місце, забруднюють навколишнє середовище і стають об’єктом вандалізму.

З міркувань техніки безпеки демонтувати залізничні вагони повинні спеціалізовані компанії. Оброблення вагона в металобрухт відноситься до категорії робіт підвищеної складності і вимагає спеціальної техніки і залучення фахівців, що мають відповідний досвід.

Ціна демонтажних робіт залежить від наступних факторів:

  • складності робіт, яка визначається типом вагона;
  • стану об’єкта: утилізовані в металобрухт вагони відрізняються роками виробництва;
  • наявністю кольорових металів, вузлів і деталей, придатних до повторного використання;
  • складністю робіт.

4-х і 8-остние залізничні цистерни утилізують після очищення від залишків рідини, пасажирські вагони розрізають, попередньо знявши з них сидіння, пластик, підлога, перегородки і термоізоляційні елементи. З вагонів-рефрижераторів демонтується холодильне обладнання та термоізоляція.

При різанні вагонів на металобрухт ставлять високі вимоги до техніки безпеки.

Виручена сума залежить від типу вагона. Так, без урахування ваги колісних пар, вантажний критий вагон важить 27 тонн, вантажний напіввагон – 23 тонни, платформа для перевезення техніки – 24 тонни, бункерний хопер для механізованого розвантаження в шлях – 24 тонни. Пасажирський вагон з урахуванням внутрішнього, кліматичного, санітарно-технічного обладнання та систем життєзабезпечення важить від 46 до 52 тонн.

Вага колісної пари складає 2 – 2,2 тонни в залежності від типу вагона. При здачі вагона на металобрухт колісна пара оцінюється дорожче звичайного чермета категорії 3А, тому що класифікується як залізничний лом.

Компанія «УКРМЕТВТОРПЛАСТ» спеціалізується на складних демонтажних роботах і пропонує повний комплекс послуг – від демонтажу і різання вагона до вивезення металу і відходів. Ми маємо відповідну ліцензію на проведення демонтажних робіт, необхідне обладнання та персонал, що володіє досвідом і відповідною кваліфікацією. Впевнені, що наші ціни на прийом залізничного брухту будуть найвигіднішими в регіоні.

З питань співпраці звертайтесь за контактними номерами телефонів.

Другие статьи

Пошук метеллобрухту
Кращі місця для пошуку металобрухту
Завдання визначення місця пошуку металобру...
Подробнее →
Утилизация отработанных батареек
Утилізація відпрацьованих батарейок
У сучасному світі батарейки - це затребуван...
Подробнее →
Какие металлы относятся к черным
Які метали відносяться до чорних
Метал грає основну роль в житті людства. Спр...
Подробнее →
Почему возрастают потребности в цветных металлах в современной промышленности
Чому зростають потреби в кольорових металах в сучасній промисловості
Починаючи з епохи науково-технічної револю...
Подробнее →